Masscopy

Żwirki 17

90-539 Łódź

Godziny pracy

Pon-Pt:08:00-18:00
Sobota:09:00-14:00

Masscopy

Zadzwoń do nas

42 633 33 77

Napisz do nas

zwirki@masscopy.pl

Broszury informacyjne

Broszury informacyjne są świetnym sposobem na pokazanie produktów lub usług firmy, przedstawienie szczegółowych informacji na jakiś temat, a przy tym jednocześnie ułatwiają przekazanie informacji w sposób jasny i przejrzysty.

Projektując takie broszury informacyjne warto zwrócić uwagę na to, aby przedstawione w nich zostały przydatne grafiki, a także aby użyć czytelnych czcionek. Broszury zawsze powinny być dopasowane do docelowego odbiorcy! I nie warto zarzucać żadnego odbiorcy ścianą tekstu – broszura wyląduje w koszu szybciej, niż potrwa przewrócenie dwóch kartek.

Po powstaniu projektu, uwzględnieniu w nim marginesów i spadów, przychodzi czas na druk. To w jaki sposób broszura zostanie złożona, jakiego papieru użyjemy czy też jakie wykończenie zostanie jej nadane, wszystko to wpłynie na odbiór broszury informacyjnej przez potencjalnego klienta. Druk broszury warto więc powierzyć drukarni z dużym doświadczeniem, takiej jak Mascopy. Zapraszamy do wizyty w naszym punkcie przy ul. Żwirki 17.

29 listopada, 2021 Michał Papis Kategorie: Aktualności