Masscopy

Żwirki 17

90-539 Łódź

Godziny pracy

Pon-Pt:08:00-18:00
Sobota:09:00-14:00

Masscopy

Zadzwoń do nas

42 633 33 77

796 405 305

Napisz do nas

zwirki@masscopy.pl


Informujemy, że w dniach 2 i 4 maja DRUKARNIA BĘDZIE NIECZYNNA.

Co powinno znaleźć się na zaproszeniu?

Planując jakieś wydarzenie nie możemy zapomnieć o tym, w jaki sposób zaprosimy naszych przyszłych gości. O ile przy małym domowym przyjęciu z najbliższymi przyjaciółmi nie robi się papierowych zaproszeń, o tyle przy ważniejszych wydarzeniach nie powinno się o nich zapominać!

Oczywiście, graficzna strona naszego zaproszenia jest ważna – powinna pasować do uroczystości, jaka ma się odbyć i być estetyczna. Jest to niejako wizytówka, która ma zachęcić gości do pojawienia się na uroczystości! Dlatego coraz częściej można spotkać bardzo zdobne zaproszenia, które są małą sztuką samą w sobie. Chętniej dołączone są też ozdobne pakowania, niejednokrotnie wykonywane przez gospodarzy przyjęcia w domowym zaciszu i z dużym poświęceniem czasu. Jednak to co w zaproszeniu jest równie ważne, jak wizualny aspekt, to tekst!

Co powinno się w nim znajdować? Oczywiście podstawowe informacje, takie jak:

  • kto zaprasza,
  • kogo zaprasza,
  • gdzie odbędzie się wydarzenie,
  • dokładną godzinę i datę,
  • ewentualną informację z prośbą o potwierdzenie przybycia do określonej daty.

Sama forma tekstu nie jest istotna, wszystko zależy od Ciebie! Możesz napisać go w bardzo formalny sposób, ale też i zabawny, aby zapaść gościom w pamięci na dłużej. Zachęcamy do personalizowania zaproszeń, dodawania słów takich jak „ukochaną babcię” czy „ulubionego wujka”, gdy na przykład piszemy zaproszenie w imieniu naszego dziecka na jego urodziny.  Odbiorcy na pewno zrobi się miło, gdy to przeczyta!

Zapraszamy do Mascopy, gdzie możesz wydrukować wysokiej jakości zaproszenia. Odwiedź nas w punktach na: Żwirki 17 i Tuwima 22/26!

9 października, 2020 Michał Papis Kategorie: Aktualności