Masscopy

Żwirki 17

90-539 Łódź

Godziny pracy

Pon-Pt:08:00-18:00
Sobota:09:00-14:00

Masscopy

Zadzwoń do nas

42 633 33 77

796 405 305

Napisz do nas

zwirki@masscopy.pl


Informujemy, że w dniach 2 i 4 maja DRUKARNIA BĘDZIE NIECZYNNA.

Dla kogo punkt ksero w XXI w?

Szeroki dostęp do technologii znacząco ułatwił wszystkim życie. Nie inaczej jest, gdy chodzi o druk! A jednak, wciąż chętnie korzystamy z usług w punktach ksero! Czemu tak jest?

Przede wszystkim warto zacząć od tego, że profesjonalne kserokopiarki czy nawet drukarki ze skanerem są kosztowne i zajmują dosyć dużo miejsca. Postawienie ich w małym mieszkaniu, a nawet w domku jednorodzinnym jest kłopotliwe.

W przeważającej części z punktów ksero korzystają studenci i uczniowie. I robią to bardzo często, aby kopiować niezbędne do nauki materiały. Dobry dostęp do punktów ksero i korzystne dla młodych ludzi rabaty pozwalają im bez przeszkód drukować i powielać wszystko, czego potrzebują.

Nie bez znaczenia jest to, że poza młodzieżą z usług punktów korzystają także osoby starsze, które samemu nie potrafią obsługiwać urządzeń. Kolejną grupą, która chętnie korzysta z punktów ksero jest grupa ludzi w średnim wieku, którzy chcą skopiować np. CV w trakcie poszukiwań pracy. Bo choć wiele rzeczy możemy w dzisiejszych czasach zrobić przez internet, to roznoszenie w tradycyjny sposób CV wciąż pozostaje popularnym sposobem na szukanie pracy.

Jak widzicie, bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania popularność punktów ksero nie maleje. Jest wręcz przeciwnie! Poszukujecie sprawdzonego miejsca, gdzie możecie zrobić skan, ksero lub wydruk? Zapraszamy do Mascopy! Posiadamy dwa punkty w Łodzi na ul. Tuwima 22/26 oraz ul. Żwirki 17.

25 marca, 2021 Michał Papis Kategorie: Aktualności