Masscopy

Żwirki 17

90-539 Łódź

Godziny pracy

Pon-Pt:08:00-18:00
Sobota:09:00-14:00

Masscopy

Zadzwoń do nas

42 633 33 77

796 405 305

Napisz do nas

zwirki@masscopy.pl

Identyfikatory – świetny pomysł dla pracowników!

Wizytówką firmy są jej pracownicy, szczególnie ci stojący na pierwszej linii frontu. I o ile jadąc na spotkanie biznesowe zabiera się ze sobą wizytówki, to już gdy ktoś odwiedza nas w biurze, rozmawia z pracownikiem sklepu lub kimś w punkcie obsługi, wizytówka się nie sprawdzi. Identyfikatory pozwalają nieco zatrzeć granicę nieufności, a wbrew powszechnej opinii nie muszą być one tylko na smyczy lub przypięte do ubrania!

Identyfikator może znajdować się również na biurku, o ile korzysta z niego jedna osoba. Inaczej logistycznie może być to nieco uciążliwe, aby ciągle je przekładać… Jednak to te, które nosi się przypięte do ubrania lub na smyczy cieszą się największą popularnością. Powinno znajdować się na nich przynajmniej imię i stanowisko pracownika. Oczywiście, wszystko zależy od ustaleń firmy, co dokładnie na nich będzie. W końcu identyfikator może służyć w wielu celach – w tym do odblokowywania drzwi czy bramek!

Klient  zawsze poczuje się lepiej, gdy wie z kim rozmawia. Poprawia to relację, a jeżeli wydarzy się coś niestosownego złożenie zażalenia będzie dużo łatwiejsze, dzięki znajomości imienia i stanowiska. Usprawni to również działanie firmy, ponieważ pracodawca bez kłopotu dowie się kto niedopełnia swoich obowiązków.

Identyfikator to taka wizytówka pracownika bezpośrednio pracującego z klientem. Ważne więc, aby był schludny i estetyczny, a jednocześnie od razu mówił o firmie, np. poprzez dodanie logo. W Mascopy drukujemy wysokiej jakości identyfikatory, dzięki którym Twoi pracownicy będą zawsze wyglądać profesjonalnie! Nie zwlekaj i zadzwoń po więcej informacji: 42 633 33 7742 632 03 43.

15 października, 2020 Michał Papis Kategorie: Aktualności