Masscopy

Żwirki 17

90-539 Łódź

Godziny pracy

Pon-Pt:08:00-18:00
Sobota:09:00-14:00

Masscopy

Zadzwoń do nas

42 633 33 77

796 405 305

Napisz do nas

zwirki@masscopy.pl

Laminowanie – zostanie na dłużej!

Nic nie jest wieczne (chociaż piramidy trzymają się całkiem nieźle).

Zdjęcia, plakaty, dokumenty, dyplomy czy certyfikaty – wszyscy je mamy. Wraz z upływem czasu nasze cenne pamiątki bledną, niszczeją, żółkną i w najlepszym przypadku zaginają się tu i tam!

Niech podniesie rękę ten, kto nigdy nie poplamił lub nie zalał przypadkiem jakiegoś dokumentu, lub zdjęcia. Czy jest jakiś sposób, by przedłużyć ich żywotność?

Tak! Laminowanie! Niesamowita technika, która polega na nałożeniu folii na wybrany materiał. Za laminowana powierzchnia zyskuje odporność na wilgoć, czynniki mechaniczne (np fonte dell’articolo. zagięcia), zabrudzenia, a nawet promieniami UV. Dodatkowym plusem jest bardzo estetyczny, stylowy efekt.

Laminowanie popularne jest nie tylko w przypadku prywatnego użytku. Często spotykamy się z za laminowanym menu w restauracji czy kawiarni, co dowodzi tylko jak skuteczna jest to metoda ochrony. Tak samo sprawa ma się z wizytówkami, etykietami, instrukcjami na stanowiskach pracy, a także w przypadku materiałów reklamowych oraz wszystkiego rodzaju map i rysunków na budowę.

Usługi laminowania świadczymy w obu naszych punktach – przy ulicy Żwirki i Tuwima w Łodzi.

27 lutego, 2020 Michał Papis Kategorie: Aktualności