Masscopy

Żwirki 17

90-539 Łódź

Godziny pracy

Pon-Pt:08:00-18:00
Sobota:09:00-14:00

Masscopy

Zadzwoń do nas

42 633 33 77

796 405 305

Napisz do nas

zwirki@masscopy.pl


Informujemy, że w dniach 2 i 4 maja DRUKARNIA BĘDZIE NIECZYNNA.

Oprawa dokumentacji technicznej.

To normalne, że chcemy jak najlepiej zabezpieczyć ważne dokumenty. Posiadając dom lub mieszkanie niezbędne jest trzymanie dokumentacji technicznej i kart przeglądowych. Dlatego właśnie warto zdecydować się na oprawę dokumentacji technicznej!

Oprawić dokumenty można na kilka sposobów, bowiem stosując oprawę twardą, miękką lub bindując. Oprawa twarda jest najtrwalszą formą wykończenia, a kartki zaciśnięte są metalowym grzebieniem. Jest to bardzo estetyczny sposób na zachowanie dokumentacji technicznej w jednym miejscu. Z kolei oprawa miękka ma kartki wsunięte w plastikową listwę, co daje możliwość późniejszej modyfikacji poprzez dodawanie np. nowych dokumentów z przeglądów. Bindowanie z kolei nie jest już tak estetycznym rozwiązaniem, jednak wciąż spełnia doskonale swoją funkcję utrzymania ważnych dokumentów w jednym miejscu. Grzbiet oprawy może być plastikowy lub metalowy, a my dowolnie możemy modyfikować poprzez dodawanie lub odejmowanie kartek.

Dobrze również rozważyć laminowanie dokumentów, dzięki któremu nie musimy się martwić, że te z czasem wyblakną lub przypadkiem zostaną zalane.

Nowy rok to doskonały moment na uporządkowanie dokumentacji. Mascopy serdecznie zaprasza do dwóch punktów w Łodzi, znajdziecie je na ul. Żwirki 17 i ul. Tuwima 22/26. Nie czekaj, aż zgubisz ważne dokumenty!

28 stycznia, 2021 Michał Papis Kategorie: Aktualności