Masscopy

Żwirki 17

90-539 Łódź

Godziny pracy

Pon-Pt:08:00-18:00
Sobota:09:00-14:00

Masscopy

Zadzwoń do nas

42 633 33 77

796 405 305

Napisz do nas

zwirki@masscopy.pl


Informujemy, że w dniach 2 i 4 maja DRUKARNIA BĘDZIE NIECZYNNA.

Papier firmowy – efekt drukowany!

Zdobywanie nowych Klientów i utrzymywanie dobrej relacji z obecnymi jest celem każdej firmy. Aby robić to skutecznie ważne są nie tylko różne formy reklamy, ale również spójna identyfikacja wizualna!

Wizytówki, strona internetowa czy profile na mediach społecznościowych to jednak nie wszystko. Tym, co naprawdę pokazuje profesjonalizm firmy są detale, między innymi takie jak papier firmowy. Dlaczego papier firmowy jest tak ważny? W jaki sposób sprawić, aby był estetyczny?

Papier firmowy to zwykle kartka A4 (możliwe są też inne formaty), na którą naniesiona zostaje grafika oraz dane firmy. Format A4 cieszy się największą popularnością, ponieważ w łatwy sposób można umieścić go w drukarce i zadrukować. W ten sposób często drukowane są faktury, dokumenty oraz listy do Klientów.

Papier firmowy może zostać wydrukowany na różnej gramaturze papieru, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka odbiorca odbiera go jako coś lepszej jakości.

Aby papier firmowy sprawdzał się w każdej sytuacji oraz zostawał pozytywnie zapamiętany warto zwrócić uwagę na jego estetykę i czytelność. W tym celu dobrze jest zadbać o odpowiednie rozmieszczenie grafik w tym logo, oraz rozmiar używanych czcionek. Logo warto umieścić po lewej stronie, a kolorystykę papieru dopasować do księgi znaków.

W Mascopy drukujemy papier firmowy w najwyższej jakości i z dużą dozą staranności fonte dell’articolo! Sprawdź sam w naszych punktach w Łodzi: ul. Żwirki 17 i ul. Tuwima 22/26.

31 marca, 2021 Michał Papis Kategorie: Aktualności