Masscopy

Żwirki 17

90-539 Łódź

Godziny pracy

Pon-Pt:08:00-18:00
Sobota:09:00-14:00

Masscopy

Zadzwoń do nas

42 633 33 77

796 405 305

Napisz do nas

zwirki@masscopy.pl

Pieczątki!

Choć posiadanie pieczątki firmowej nie jest obowiązkiem dla przedsiębiorcy, to znacząco ułatwia ona załatwianie spraw urzędowych, finansowych, a nawet usprawnia działanie w obrocie handlowym. Wszystko dlatego, że niektóre procedury wymagają firmowego stempla. Co zawrzeć na pieczątce, aby na pewno miała wszystkie niezbędne informacje?

Oczywiście zależy to od tego, jaki rodzaj działalności gospodarczej prowadzimy. W przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej dane zawarte na pieczątce powinny uwzględniać nazwę działalności, adres oraz NIP.

Z kolej w przypadku spółek należy zawrzeć nazwę działalności, jej formę prawną, siedzibę i adres, NIP oraz numer KRS i oznaczenie sądu rejestrowanego. W pieczątce firmowej można zawrzeć również inne elementy, takie jak: logo firmy, adres strony internetowej, adres e-mail, REGON czy nawet numer rachunku bankowego.

W Mascopy możesz zrobić własną pieczątkę w ekspresowym tempie i doskonałej jakości! Poza pieczątkami firmowymi, możemy przygotować dla Ciebie także pieczątki imienne, budowlane czy pieczątki księgowe. Sprawdź sam! Przyjdź do jednego z naszych punktów w Łodzi: ul. Żwirki 17 i ul. Tuwima 22/26.

19 maja, 2021 Michał Papis Kategorie: Aktualności