Masscopy

Żwirki 17

90-539 Łódź

Godziny pracy

Pon-Pt:08:00-18:00
Sobota:09:00-14:00

Masscopy

Zadzwoń do nas

42 633 33 77

796 405 305

Napisz do nas

zwirki@masscopy.pl


Informujemy, że w dniach 2 i 4 maja DRUKARNIA BĘDZIE NIECZYNNA.

Różnice pomiędzy drukarką domową, a profesjonalną.

Sprzęt, który wykorzystujemy w domu różni się od tego, z którego korzystają firmy czy drukarnie. Dziś wyjaśnimy w jaki sposób!

Zazwyczaj do domu wybiera się drukarkę atramentową lub laserową. Ta pierwsza jest szczególnie popularna, ze względu na dobrej jakości wydruki i szybką pracę, a także stosunkowo niską cenę. Nadaje się do druku plików w formacie a4 w przypadku tekstów, kolorowych dokumentów i grafik. Ta druga zdecydowanie lepiej nadaje się do drukowania tekstów. Drukarki te sprawdzają się świetnie, gdy nie eksploatujemy ich codziennie.

W przypadku firm zdecydowanie lepiej sprawdzają się porządniejsze produkty służące do druku, a szczególnie te posiadające możliwość skanowania i kopiowania! Na pewno będą mocno eksploatowane. W tym przypadku wybiera się zazwyczaj drukarki laserowe, ponieważ koszty atramentu mogą być nieopłacalne.

Jednak ilość różnic w porównaniu do profesjonalnych drukarek, z których korzystają drukarnie są ogromne. Przede wszystkim w drukarni, poprzez mnogość sprzętu dopasowanego pod różne rodzaje druku, druk można wykonać w różnych formatach i na różnych materiałach. Dodatkowo możliwości eksploatacji profesjonalnej drukarki, która właściwie ciągle jest w ruchu są znacznie większe, niż w przypadku zwykłych, domowych drukarek.

Dlatego, jeżeli mamy do wydrukowania olbrzymie ilości dokumentów, zdecydowanie lepiej jest zdecydować się na usługę profesjonalnej drukarni. W naszych puntach przy ulicy Żwirki 17 i Tuwima 22/26 obowiązuje 20% rabat dla wszystkich studentów! Zapraszamy!

13 listopada, 2020 Michał Papis Kategorie: Aktualności