Masscopy

Żwirki 17

90-539 Łódź

Godziny pracy

Pon-Pt:08:00-18:00
Sobota:09:00-14:00

Masscopy

Zadzwoń do nas

42 633 33 77

796 405 305

Napisz do nas

zwirki@masscopy.pl


Informujemy, że w dniach 2 i 4 maja DRUKARNIA BĘDZIE NIECZYNNA.

Oczaruj kobietę na dzień kobiet!

Z okazji dnia kobiet, wszystkim Paniom życzymy wszystkiego co najlepsze!

A dla Panów przygotowaliśmy propozycję na dwa ciekawe i nietuzinkowe prezenty, które będą przypominały kobiecie o tym wyjątkowym dniu przez cały rok.

Kwiaty, czekoladki? Zamiast klasyki gatunku, polecamy wydruk wspólnego zdjęcia! Do wyboru mamy wydruk zdjęcia na papierze fotograficznym w gotowej ramce, zdjęcie większych gabarytów w antyramie do powieszenia na ścianie. Ba! Dla najbardziej zaangażowanych polecamy wydruk zdjęcia w formie obrazu na płótnie! W Mascopy pomożemy w stworzeniu niezapomnianego prezentu!

A może coś zamiast zdjęcia albo do zdjęcia? W takim przypadku polecamy tradycyjną laurkę! Umieścimy na niej wybrany cytat lub samodzielnie napisane kilka ciepłych słów. Dzięki bogatej gamie zaproszeń jesteśmy w stanie przygotować prezent idealny.

Zastanawiasz się nad prezentem dla żony, dziewczyny, mamy, siostry, czy babci? W Mascopy wydrukujemy Twój prezent! Odwiedź jeden z naszych punktów i przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić! Znajdziesz nas w Łodzi ul. Żwirki 17 i ul. Tuwima 22/26.

8 marca, 2021 Michał Papis Kategorie: Aktualności