Masscopy

Żwirki 17

90-539 Łódź

Godziny pracy

Pon-Pt:08:00-18:00
Sobota:09:00-14:00

Masscopy

Zadzwoń do nas

42 633 33 77

796 405 305

Napisz do nas

zwirki@masscopy.pl


Informujemy, że w dniach 2 i 4 maja DRUKARNIA BĘDZIE NIECZYNNA.

W cyfrowym świecie warto drukować pamiątki/zdjęcia!

Przenośne dyski z ogromną ilością miejsca, karty pamięci, wirtualne chmury do przechowywania danych i my, tak chętnie z nich korzystający. Po tygodniu zapominamy, że gdzieś zrobiliśmy setkę zdjęć na pamiątkę, po roku social media nam przypominają, że coś się w ogóle wydarzyło. W tym cyfrowym świecie warto zadbać o namacalne pamiątki z ważnych wydarzeń w naszym życiu.

Pamiętacie z dzieciństwa wspólne przeglądanie zdjęć z babcią i dziadkiem, historie stojące za tymi czarno-białymi zdjęciami w albumach? Opowiadanie o odległych krewnych, których nie mieliście okazji poznać? Takie wspomnienia budują rodzinną więź i pozwalają poznać historię, dlatego warto kontynuować tą tradycję! Przeglądanie papierowych wersji pamiątek budzi inne emocje niż przeglądanie ich na portalu społecznościowym czy telefonie.

Zachęcamy spróbować wybrać kilka zdjęć z ważnych dla Was wydarzeń, wydrukować je (możecie to zrobić w naszych punktach na Żwirki 17 i Tuwima 22/26 w Łodzi), a następnie zrobić na tyle adnotację z datą, miejscem i wydarzeniem z życia! Sami zobaczycie, że z każdego roku znajdzie się kilka cudownych wspomnień, wartych do pokazania potomstwu.

27 listopada, 2020 Michał Papis Kategorie: Aktualności