Masscopy

Żwirki 17

90-539 Łódź

Godziny pracy

Pon-Pt:08:00-18:00
Sobota:09:00-14:00

Masscopy

Zadzwoń do nas

42 633 33 77

796 405 305

Napisz do nas

zwirki@masscopy.pl


Informujemy, że w dniach 2 i 4 maja DRUKARNIA BĘDZIE NIECZYNNA.

Druk na płótnie.

Wspomnienia z wakacji, ważne wydarzenia z życia naszej rodziny, a może prezent dla bliskich? Obdarowywanie się nawzajem fotografiami to całkiem popularna praktyka, nawet w tak cyfrowym świecie jaki mamy dziś. Zwykła fotografia nie robi jednak zbyt dużego wrażenia, ciężko też umiejscowić ją w mieszkaniu. Inaczej sprawa ma się ze zdjęciami wydrukowanymi na płótnie!

W MasCopy w punktach Żwirki 17 oraz Tuwima 22/26 drukujemy takie obrazy. Co więcej, istnieje możliwość naciągnięcia ich na krosno.

Wysokiej jakości płótno gwarantuje doskonałą wytrzymałość, a same zdjęcia w takiej formie prezentują się wyjątkowo dobrze. Wymiary płótna można dostosować do przestrzeni, jaką mamy do zagospodarowania.

Na co warto zwrócić uwagę przed wykonaniem tego rodzaju wydruku?

Przede wszystkim na to, aby zdjęcie było dobrej jakości i rozdzielczości. Ważne jest też, żeby przy małych obrazach wartość DPI była bliska 300, przy dużych może być ona niższa (do 150DPI). Jeżeli nie wiesz jakie DPI ustalić skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zachęcamy do wysyłania plików w przestrzeni barw CMYK, o której więcej informacji znajdziecie w tym WPISIE. Zdjęcie powinno być również odpowiednich wymiarów, aby pasować do wybranego płótna. Jeżeli decydujemy się na płótno kwadratowe, w takim wypadku zdjęcie musi posiadać cztery boki równej długości, analogicznie wygląda to w kwestii prostokątnych wydruków w pozycji horyzontalnej i wertykalnej.

Plik przygotowany do wydruku powinien uwzględniać spady o odpowiedniej wielkości. Po więcej informacji o spadach zapraszamy TUTAJ. Jeżeli wciąż masz pytania dotyczące druku na płótnie chętnie Ci pomożemy.

17 września, 2020 Michał Papis Kategorie: Aktualności