Masscopy

Żwirki 17

90-539 Łódź

Godziny pracy

Pon-Pt:08:00-18:00
Sobota:09:00-14:00

Masscopy

Zadzwoń do nas

42 633 33 77

796 405 305

Napisz do nas

zwirki@masscopy.pl


Informujemy, że w dniach 2 i 4 maja DRUKARNIA BĘDZIE NIECZYNNA.

Przewodnik po oprawach – nie tylko dla prac dyplomowych!

  • Home/
  • Aktualności/
  • Przewodnik po oprawach – nie tylko dla prac dyplomowych!

Oprawa prac dyplomowych to nie jedyna usługa dotycząca oprawy w Mascopy! Możesz oprawić właściwie wszystko, od dokumentów, przez materiały szkolne lub z uczelni, po dokumentację techniczną czy portfolio.

Oprawa twarda jest najchętniej wybierana przez studentów, w celu oprawienia prac dyplomowych. Kartki są połączone w całość z oprawą za pomocą specjalnego metalowego grzebienia.

Z kolei bindowanie plastikowe lub metalowe najczęściej stosuje się do spinania dokumentów oraz portfolio. Dzięki spiralnemu zwojowi, którym kartki są połączone wraz z oprawą, można je obracać o 360 stopni. Warto zaznaczyć, że kartki wymagają przy takiej oprawie przedziurkowania.

Najprostszą metodą oprawiania dokumentów jest listwa wsuwana. Składa się ona z transparentnej okładki z przodu, kartonowej okładki z tyłu oraz grzbietu do bindowania. Pozwala to zachować dokumenty w schludnej formie.

Szukasz drukarni, w której oprawisz dokumenty? Gdzie możesz liczyć na profesjonalną pomoc? Przyjdź do jednego z naszych punktów w Łodzi: ul. Żwirki 17 lub ul. Tuwima 22/26.

15 października, 2021 Michał Papis Kategorie: Aktualności